به دانلود فیلم ،سریال و آهنگ خوش آمدید.

تبلیغات


دانلود کارتون ماشا و میشا


دانلود کارتون دورا جستجوگر


دانلود ترانه شاد کودکانه تصویری


دانلود جنگ شادی

آخرین مطالب ارسالی

فال روزانه جمعه 10 ازدیبهشت 1395,

فال جمعه 10 ازدیبهشت 95 ,

فال 10 ازدیبهشت 95,فال روزانه جمعه 10 ازدیبهشت 95,فال روزانه 95/2/10,

فال 10 ازدیبهشت 1395,طالع بینی روزانه جمعه 10 اردیبهشت 95,

 

 

فال روزانه طالع بینی روزانه

 

 

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال جمعه 10 اردیبهشت 95 ، فال فردا

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین فروردین ماه

 شما کسی هستید که سعی دارید زودتر کارهای روزانه ی خود را انجام دهید و به تفریح بپردازید. اما امروز یک کاری پس از دیگری پیش می‌آید تا اینکه ناامید می‌شوید. خوشبختانه، باید دنبال چیزی باشید که شما را از ناامیدی درآورد و پس از داشتن یک فرصت کوچک برای استراحت دوباره به کار خود برگردید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال فردا ، فال ماه تولد

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز راحت‌تر هستید کارهایی را انجام دهید که برایتان بیشترین اهمیت را دارند. به جای تلاش کردن برای تعیین کردن دقیق نیازهای دیگران، شما می‌توانید این کار را برعکس انجام دهید. اما خودخواه بودن باعث می‌شود که به هدفتان نزدیک نشوید. به خاطر منتظر بودن برای وارد شدن موج جدیدی از انرژی از انجام دادن کارهایی که توانایی آنها را دارید نهراسید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال ماه تولد ، فال جذاب

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین خرداد ماه

حالا ماه به نشانه شما بازگشته است و در حالیکه احساسات شما از جایی به جای دیگر تغییر می‌کنند به سختی می‌توانید بشناسیدشان. خوش بینی و هیجان بهتان راهی را نشان می‌دهد که ترس از تغییر کردن را برای همیشه نابود کنید و سسپس پله‌های ترقی راطی کرده و به مراحل بعدی روید. پس قبل از اینکه انرژی تان فروکش کند، شور و شوق خود را حفظ کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال جذاب ، فال واقعی

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین تیر ماه

شناختن چیزهایی که می خواهید خیلی خوب است؛ اما بیش از اندازه وابسته شدن به آرزوهایتان ناراحتی به همراه دارد. اکنون فرصتی نصیبتان شده که بر ناراحتی های عاطفی خود چیره شوید، اما اول لازم است در محیطی تنها باشید تا احساساتتان را تجربه کنید. شما خودتان به تنهایی توانایی تغییر  دادن احساساتتان و مدیریت کردن آنها را دارا هستید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال واقعی ، فال نمناک

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز باید مرزی بین کند و کاو کردن در احساسات جدی  و خوشحالی و پایکوبی کردن ایجاد کنید. اما شاید اوضاع پیچیده تر شود، چرا که هر کدام از استراتژی های شما در جایگاه خودش برایتان مفید نخواهد بود. پس شما باید هر دو کار را انجام دهید! مشکل اینجاست که هر نوع رفتاری ظاهرا رفتار دیگر را در برنمی گیرد. با همه این احوال شما حتما باید از این شرایط درس جدیدی بگیرید. حتی اگر لازم شد که به عقب برگشته و اطلاعات بیشتری که نیاز است را جمع کنید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال نمناک ، فال روزانه

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین شهریور ماه

روابط متقابل شما با یکی از اطرافیانتان تا موقعی که تبدیل به یک مشکل واقعی شود می‌تواند در طول روز ادامه پیدا کند. اگرچه شما سعی می‌کنید از این مشکلات دوری کنید، ولی وسوسه می‌شوید که دست به عمل متقابل بزنید. اما باید بدانید که کشمکش و دعوا کردن اصلاً برای شما خوب نیست و بهترین کار این است که از هر مجادله‌ای پرهیز کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال روزانه ، فال جمعه 10 اردیبهشت 95

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین مهر ماه

 یکی از اعضای خانواده با مشکل مالی روبرو است. حساسیت شما باعث می شود که اضطراب او را حس کنید. به او می گویید که می خواهید کمکش کنید، ولی باید در مورد موقعیت او واقع گرا باشید. اگر شما هم استرس دارید، بهتر است اقداماتی صورت دهید که این استرس کاهش یابد. شاید شما تنها کسی باشید که همه جنبه های یک مسئله را درک می کند. اطلاعات شما برای افراد محل کارتان بسیار مهم و ارزشمند است. پس در پس زمینه پنهان نشوید و نگذارید دیگران بی دلیل بحث کنند. ایده های خود را مطرح کنید. امروز فرصتی طلایی برای هموار کردن موانعی که بر سر راه رابطه شما بود پیش می آید. فضای موجود بسیار آرامبخش است. عشق خود را به شام یا ناهار بیرون دعوت کنید و با بیان احساسات تان نسبت به یکدیگر یخ موجود را آب کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال روزانه ، فال جمعه 10 اردیبهشت 95

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین آبان ماه

شاید شما امروز چند راز مربوط به خود داشته باشید که حتی اگر وسوسه شدید بند را آب دهید! بهتر است آنها ا پیش خود نگه دارید. اول انگیزه خود برای فاش کردن رازهایتان را بررسی کنید؛ اگر شما می‌خواهید فقط به خاطر خالی کردن سفره دلتان این کار را بکنید، بهتر است اصلاً هیچ حرفی نزنید. اما اگر کسی خواست صادقانه به شما کمکی برساند وبه نفعتان کار کند، شاید، البته فقط شاید! این کار کار خوبی باشد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال روزانه ، فال جمعه 10 اردیبهشت 95

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین آذر ماه

احتمالا امروز قادر نیستید دیگران را به روشنی و به وضوح ببینید به خاطر اینکه شما به جهان با عینک خوش بینی می‌نگرید. اگر بخواهید به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از آنها در مقابل دیگران پرخاشگرانه حمایت کنید فقط اوضاع را برای خودتان پیچیده تر می‌کنید. برای دفاع  از باورهای خود با این شدت با دیگران نجنگید. چند روز صبر کنید تا ببینید آیا نظرات تان تغییر می‌کنند یا فقط اوضاع را برای شما پیچیده تر می‌کنند!

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال روزانه ، فال جمعه 10 اردیبهشت 95

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین دی ماه

امروز اصلاً نمی‌توان این حقیقت که حسهای شما خیلی قوی هستند را کتمان کرد. اکنون شما دلتان می‌خواهد که به کشف ناشناخته ها بروید، اما این ناشناخته‌ها آن طور که شما دوست داشتید خیلی رازآمیز و بی کران نیستند. در عوض اگر شما حسابهای بانکیتان را متعادل کنید و یا مشکل صورت حسابهای پرداخت نشده‌تان را حل کنید، شاید مشکلات جدیدتان خیلی پیش پا افتاده و معمولی جلوه کنند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال روزانه ، فال جمعه 10 اردیبهشت 95

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین بهمن ماه

 ممکن است شما فکر کنید که دیگران از شما شادتر هستند و زندگی بهتری دارند، ولی این فکر یک خیال باطل است. در حالی که شما خود را با دیگران مقایسه می کنید، وقتی که شما از بیرون به زندگی آنها نگاه می‌کنید، همه چیز متفاوت به نظر می‌رسد. به جای اینکه نگران باشید که چگونه می‌توانید با دیگران برابری کنید، همین الان تصمیم بگیرید که چه کارهایی می‌خواهید انجام دهید و بعد قدمهایی کوچک اما مشخص شده بردارید، تا چیزی که منتظرش هستید اتفاق بیفتد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 10 اردیبهشت 1395 ، فال روزانه ، فال جمعه 10 اردیبهشت 95

- فال روزانه در روز 10 اردیبهشت 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز در دومین خانه شما که مربوط به مسائل شخصی شما است کسوف رخ داده است، و لازم است که روش پول خرج کردن خود را تغییر دهید. از یک سو شما دوست دارید طوری پول خرج کنید که همیشه مقداری پس انداز داشته باشید. ولی از سوی دیگر در این ماه شما همیشه وسوسه می شوید که با دوستانتان همراه شده و همراه آنها ولخرجی کنید. که البته باید بدانید این کار  باعث خوشبختی شما در آینده نخواهد شد و باید آینده خود را نیز در نظر داشته باشید.

 

درباره : فال و طالع بینی , فال روزانه ,
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب
برچسب ها : فال روزانه جمعه 10 اردییهشت 95 , فال فردا جمعه 10 اردییهشت 95 , فال 10 اردییهشت 95 , فال روزانه 95/2/10 , طالع بینی روزانه جمعه 10 اردییهشت 95 , فال روزانه 10 اردییهشت 95 , فال امروز جمعه 10 اردییهشت 95 , فال روزانه ماه تولد 10 اردییهشت 95 , فال روز جمعه 95/2/10 , فال روز 10 اردییهشت 95 , فال روز 95/2/10 , فال 95/2/10 , فال امروز 10 اردییهشت 95 , فال فردا 10 اردییهشت 95 , طالع بینی 10 اردییهشت 95 , طالع بینی 952/10 , فال , فال روزانه , طالع بینی 95/2/10 ,
بازدید : 379
تاریخ : جمعه 10 ارديبهشت 1395 زمان : 9:35 | نویسنده : پاتوق 95 | نظرات ()

مطالب مرتبط

آخرین مطالب ارسالی

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]